Новости

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ( КУ "Інклюзивно-ресурсний центр")

Оголошується конкурс на заміщення вакантних

 посад педагогічних працівників комунальної установи

«Інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської районної ради Житомирської області, а саме:        

   -вчитель-реабілітолог (1штатна одиниця)  

  -практичний психолог (1 штатна одиниця).

        Правові підстави проведення конкурсу: конкурс проводиться відповідно до Статуту КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської районної ради Житомирської області та порядку призначення керівника та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської районної ради Житомирської області, затвердженого рішенням Бердичівської районної ради від 28.09.2018  № 402, наказу сектору освіти Бердичівської райдержадміністрації від 07.10.2020 № 43-к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад вчителя-реабілітолога та практичного психолога   КУ  «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської районної ради Житомирської області.

      Назва установи: Комунальна установа  «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської районної ради Житомирської області.

Юридична адреса: 13345, Житомирська область, Бердичівський район, с.Гардишівка, вул..Гагаріна, 1/А, Гардишівська ЗОШ І-ІІ ступенів - філія Озадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Фінансування установи здійснюється за рахунок субвенції.

Основні напрямки діяльності установи: Надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах (не відвідують навчальні заклади), здобувають повну загальну середню освіту у професійно-технічних навчальних закладах та не отримують відповідної допомоги.

Статут КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської районної ради Житомирської області затверджено рішенням Бердичівської районної ради від 20.03.2018р. №360 (ознайомитись із Статутом можна на сайті Бердичівської районної ради за посиланням: http://berdichev-rayrada.zt.gov.ua/index.php/dokumenti/rishennia/sesiya-22/2568-360-pro-stvorennya-komunalnoji-ustanovi-inklyuzivno-resursnij-tsentr-berdichivskoji-rajonnoji-radi-zhitomirskoji-oblasti-ta-zatverdzhennya-statutu

Умови призначення та умови оплати праці

Педагогічні працівники КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської районної ради Житомирської області призначаються на посади за результатами конкурсного відбору ( у т.ч. на умовах контракту).

         Посадовий оклад педагогічних працівників Центру відповідає 10 тарифному розряду, а також доплати та надбавки у відповідності до діючої системи оплати праці працівників бюджетної сфери у межах кошторисних призначень. Щорічна основна відпустка у кількості 56 календарних днів.

 Режим робочого часу та часу відпочинку – 40-годинний робочий тиждень з перервою на обід та відпочинок протягом робочого дня, двома вихідними днями при 5-денному робочому тижні.

Кваліфікаційні вимоги.

          На посади педагогічних працівників комунальної установи  «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської районної ради Житомирської області  призначаються педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра  або освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» за спеціальностями «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», «Логопедія», «Фізична Реабілітація» та стаж роботи  більше 3-х років (у 60% працівників закладу).

          Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі.

           Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії наступні документи:

1)письмову заяву про участь у конкурсі;

2)копію паспорта громадянина України;

3)копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації (при наявності), які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до педагогічних працівників  закладу;

4) копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

5)письмову згоду на обробку персональних даних;

6)попередження про спеціальні обмеження;

7)підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

8)копію військового квитка для військовозобов’язаних.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності.          

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, у поданій заяві має зазначити необхідні модифікації й адаптації з метою забезпечення її прав нарівні з іншими особами.

           Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору.

Конкурсний відбір проходить у наступні етапи:

прийняття документів для участі у конкурсному відборі за адресою:

місто Бердичів, вул.Житомирська 84-а;районна поліклініка, контактна особа – Ковальчук Тетяна Юріївна (телефон:097-44-17-550 ) з 07 жовтня 2020 року по 26 жовтня 2020 року(включно).

Документи приймаються у робочі дні вказаного періоду з 9.00 до 17.00 ( з урахуванням часу обідньої перерви з 12.00 до 12.45).


Засідання конкурсної комісії із проведення кваліфікаційного іспиту претендентів на знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами та знання основ спеціальної педагогіки (по 3 питання за вказаними напрямами), співбесіди з претендентами та визначення переможців конкурсу за кожною посадою. Дата і місце проведення засідання: 28 жовтня 2020 року о 10.00 год, місто Бердичів; вул. Житомирська 84-а;районна поліклініка, 45 кабінет.